NM2013 – Video, bilder og resultater fra finalene

OPPDATERT MANDAG, 11:00 – Video av finalene i Bikini Fitness!

Video av finalene

Se også stemningsvideo fra innveiingen.

Filming og videoredigering: Syver Gustavo Svensrud

Bilder fra finalene

DSC_1977a

Lone Norås

DSC_1980

Lone Norås

DSC_1982

Sandra Kjøsnes Jokic

 

DSC_1983

Sandra Kjøsnes Jokic

DSC_1987

Anne Lene Klingberg

DSC_1989

Anne Lene Klingberg

DSC_1991

Jeanette Elstad

DSC_2001

Adele Marlen Tårnes

DSC_2009

Charlotte Mentzoni

DSC_2010

Jeanette Elstad

DSC_2011

Jeanette Elstad

DSC_2012

Anne Lene Klingberg

DSC_2019

Lone Norås

DSC_2021

Sandra Kjøsnes Jokic

DSC_2022

Anne Lene Klingberg

DSC_2024b

Anne Lene Klingberg

DSC_2030a

Veronica Dalsnes

DSC_2034

Veronica Dalsnes

DSC_2035

Elisabeth Stokkeland

DSC_2041

Maria Martinsen

DSC_2044

Maria Martinsen

DSC_2049

Linn Cesilie Tovås

DSC_2051

Linn Cesilie Tovås

DSC_2060

Cecilie Svendsen

DSC_2075

Veronica Dalsnes

DSC_2081

Elisabeth Stokkeland

DSC_2088

Veronica Dalsnes

DSC_2103

Linda Petursdotter Simonsen

DSC_2101

Linda Petursdotter Simonsen

DSC_2109

Eileen Kvaale Røst

DSC_2117

Eileen Kvaale Røst

DSC_2131

Stine Tangen Knutsen

DSC_2139

Stine Tangen Knutsen

DSC_2145

Ingrid Cecilie Stener

DSC_2150

Rannveig Marlene Dahl

DSC_2156

Rannveig Marlene Dahl

DSC_2163

Linda Petursdatter Simonsen

DSC_2174 DSC_2203 DSC_2218 DSC_2232 DSC_2251 DSC_2289  DSC_2302 DSC_2305 DSC_2312

Oversikt over vinnere

Vinnere Bikini Fitness +168cm

  1. Eileen Kvaale Røst  – Kaliber Gym
  2. Linda Petursdatter Simonsen – Kaliber Gym
  3. Ingrid Helene Rødal  – Kaliber Gym
  4. Stine Tangen Knutsen – Kaliber Gym
  5. Rannveig Marlene Dahl – Harald´s Gym
  6. Ingrid Cecilie Stener – Team Toppform

Vinnere Bikini Fitness -168cm

  1. Linn Cesilie Tovås – Kaliber Gym
  2. Veronica Dalsnes – Kaliber Gym
  3. Maria Martinsen – Team Bodywork
  4. Cecilie Svendsen – Team Bodywork
  5. Elisabeth Stokkeland – Club Athletic
  6. Jenny Sandberg – Partner Gym

Vinnere Bikini Fitness -163cm

  1. Lone Norås – Team 24Fitness
  2. Sandra Kjøsnes Jokic – Kaliber Gym
  3. Charlotte Mentzoni – Team Bodytech
  4. Anne Lene Klingberg – Stavanger Fitnessteam
  5. Adele Marlen Tårnes – Harald´s Gym
  6. Jeanette Elstad – Harald´s Gym

Bikini Fitness Overrall

  1. Linn Cesilie Tovås – Kaliber Gym

Athletic Fitness Damer -163cm

1. plass: Marie Vagstad Eldring – Atletix
2. plass: Helene Sjøen – Team LiveFit
3. plass: Thea Parcon Endre – Fitness4u
4. plass: Ragne Pent – Harald´s Gym
5. plass: Linn Røymstad – Harald´s Gym
6. plass: Hilde Bloch Johnsen – Gympartner Fitnessteam

Athletic Fitness Damer +163cm

1. plass: Anette Bunde – Team Bodywork
2. plass: Emilie Møller-Olsen – Harald’s Gym
3. plass: Lone Gilje – Partner Gym
4. plass: Aslaug Lia Pettersen – Atletix
5. plass: Camilla Eilertsen – Gympartner Fitnessteam
6. plass: Anne Flesland – Team LiveFit

Overall Athletic Fitness Damer:

Anette Bunde – Team Bodywork

Athletic Fitness Herrer -175cm

1. plass: Dennis Johansen – Kaliber Gym
2. plass: Alexander Farrag Ladsten – Stavanger Fitnessteam
3. plass: Daniel Falkmo Dreier – Kaliber Gym
4. plass: Michael Hegstad – Kaliber Gym
5. plass: Shepol Barzan – Team Bodytech
6. plass: Magnus Iversen – Team 24Fitness

Athletic Fitness Herrer +175cm

1. plass: Jelani Ask – Team 24Fitness
2. plass: Stein Ove Nyvoll
3. plass: Jonas Aleksander Nilsen – Kaliber Gym
4. plass: Christer Langstrand – Kaliber Gym
5. plass: Are Indrehus – Partner Gym
6. plass: Eirik Abrahim Lende – Team Performance

Overall Athletic Fitness Herrer

Dennis Johansen – Kaliber Gym

Men’s Athletic Physique – Åpen klasse

1. Rashid Anwar – Harald´s Gym
2. plass: Christian Egner – Partner Gym
3. plass: Mikael E Johansson – Team 24Fitness
4. plass: Joachim Fresvik – Team Fitness4u
6. plass: Hans Egil Bøe – Team UNO
5. plass: Stian Lindblad – Team Toppform

Bodyfitness Master

1. plass: Janne Krohn – Team LiveFit
2. plass: Ann-Kristin Bundlie – Team 24Fitness

Bodyfitness -163cm

1. plass: Maren Hult – Club Athletic
2. plass: Lill Nikolaisen – Harald´s Gym
3. plass: Iselin Gussiås Kulseth – Harald’s Gym
4. plass: Viktória Juhász – Team 24Fitness
6. plass: Anette Thue – Kaliber Gym
5. plass: Julie Firing-schou – Team Toppform

Bodyftness -168cm

1. plass: Nadia Isabella Pettersen – Team Toppform
2. plass: Jacqueline Dahlstrøm – Borg KFK
3. plass: Synnøve Ferman – Team 24Fitness
4. plass: Solrun Stefansdottir – Drammen KFK
5. plass: Marianne Victoria Dahl
6. plass: Veronica Rønbeck – Team 24Fitness

Bodyfitness +168cm

1. plass: Kim-Yvonne Myrvang – Team 24Fitness
2. plass: Christine Skarpnord – Team Obsessed
3. plass: Ellen Elizabeth Berg – Team 24Fitness
4. plass: Elisabet Haugsbø – Kaliber Gym
5. plass: Camilla Hoel – Stavanger Fitnessteam
6. plass: Jeanette Spro – Harald´s Gym

Overall Bodyfitness:

Maren Hult – Club Athletic

DSC_2332

Les også disse sakene fra Norgesmesterskapet:

  1. NM i fitness og kroppsbygging 2013 (kjøreplan og plakat)
  2. NM2013 – Bilder og stemningsvideo fra innveiingen
  3. NM2013 – Bilder fra forbedømmingen, lørdag
  4. NM2013 – Backstage og forbedømming Bikini Fitness
Guide i egenmassasje

Guide i egenmassasje

Denne guiden i egenmassasje vil kunne holde skader og smerter på avstand, samtidig som du sparer flere tusenlapper på behandling hvert eneste år.