Oslo Grand Prix 2014 – Bilder og resultater

Sjekk ut utøverne i Bikini Fitness, Bodyfitness, Athletic Fitness og Men’s Physique.

IMG_5068

Oslo Grand Prix 2014 gikk av stabelen lørdag 12. april, og er året andre fitnessstevne. Med hundrevis av deltagerne fra både Norge og utland ligger dette alltid an til å bli en av de store opplevelsene for fitnessinteresserte! Vi var til stedet hele lørdagen for å få med oss alt som skjedde.

Nivået på utøverne var bedre enn noen gang, og stemningen i salen var på topp både under forbedømming og finalene. Det virket som folk koste seg og alle hadde sine favoritter. Debutantene gjorde en veldig bra figur iår i flere klasser, noe som er veldig moro å se.

Alle bildene i denne artikkelen er tatt av Helene Drage.

Forbedømming

IMG_4638IMG_4712IMG_4731IMG_4647

IMG_4668IMG_4655

IMG_4698

IMG_4813

IMG_4878IMG_4815IMG_4893IMG_4859

IMG_4841IMG_4922IMG_4943IMG_4956IMG_5002IMG_5030IMG_4974

IMG_5057IMG_5069IMG_5224

IMG_5179IMG_5369IMG_5390IMG_5372Finalene

IMG_5542IMG_5569IMG_5578IMG_5584IMG_5591IMG_5599IMG_5614IMG_5637IMG_5675IMG_5652IMG_5684IMG_5758IMG_5778IMG_5791IMG_5811IMG_5838IMG_5839IMG_5854

IMG_5361IMG_5868IMG_5877IMG_5889IMG_5883IMG_5892IMG_72692IMG_7286

 

Resultatliste Oslo Grand Prix 2014

WOMEN’S ATHLETIC FITNESS -165CM

  1. Marie Vagstad Eldring – Atletix Fitness Klubb – Norway
  2. Linda Brekke – Kaliber Gym Fkk – Norway
  3. Camilla Anstensen – Team Fitness4u- Norway
  4. Maria Kolby Sonstad – Kaliber Gym Fkk -Norway
  5. Mai-Britt Fløan Øie – Kaliber Gym Fkk – Norway
  6. Synnøve Ulseth – Kaliber Gym Fkk – Norway

WOMEN’S ATHLETIC FITNESS +165CM

  1. Stine Marie Løvoll – Team ToppForm – Norway
  2. Amanda Almroth – Team GymGrossisten -Sweden
  3. Lone Gilje – Partner Gym KFK – Norway
  4. Stina Mittermaier – Team Nutramino – Sweden
  5. Helen Wilhelmsson – Team Fairing – Sweden
  6. Nora Skånøy – Kaliber Gym Fkk – Norway

MEN’S ATHLETIC FITNESS -178 CM

  1. Jim Kullenstjärna – Team Body Science – Sweden
  2. Erlend Brandtsegg – Kaliber Gym Fkk – Norway
  3. Robert A Berg -Team 24 Fitness – Norway
  4. Christian Aunan – Kaliber Gym Fkk – Norway
  5. Glenn Waksvik – Atletix Fitness Klubb – Norway
  6. Sigve Aastorp Tangen – Lasse’s Gym – Norway

MEN’S ATHLETIC FITNESS +178 CM

  1. Jonas Aleksander Nilsen – Kaliber Gym Fkk – Norway
  2. Nicolai Christian Holthe – Team ToppForm – Norway
  3. Didrik Rommen Olsen – Team ToppForm – Norway
  4. Joseph Tekie – Gavelo Top Team – Sweden
  5. Wuttipong Halvorsen – Team Fitness4u – Norway
  6. Stian Schanche – Kaliber Gym Fkk – Norway

OVERALL ATHLETIC FITNESS DAMER

Marie Vagstad Eldring – Atletix Fitness Klubb – Norway

OVERALL ATLHETIC FITNESS HERRE

Jim Kullenstjärna – Team Body Science – Sweden

WOMEN’S BODY FITNESS -163 CM

  1. Maria Ebeltoft – Kaliber Gym Fkk – Norway
  2. Lill Nikolaisen – Team ToppForm – Norway
  3. Vilma Šalaševičiūtė – Team Tauras Gym – Lithuania
  4. Jannike Rønnestad – Team Fitness4u – Norway
  5. Arti Sharma Lopes – Team 24 Fitness – Norway
  6. Heidi Charlotte Løvdal – Team 24 Fitness – Norway

WOMEN’S BODY FITNESS -168 CM

  1. Lisa Van Es – Team BodyTech Bergen – Norway
  2. Stephanie Watson – Team 24 Fitness – Norway
  3. Yvonne Hansen – Team ToppForm – Norway
  4. Marianne Skåden – Harald’s Gym – Norway
  5. Beathe Kristin Nordby – Team ToppForm – Norway
  6. Deimante Slivinskaite – Team Tauras Gym – Lithuania

WOMEN’S BODY FITNESS +168 CM

  1. Sonata Ilijonskienė – Team Tauras Gym – Lithuania
  2. Nina Furseth – Team 24 Fitness – Norway
  3. Hugrun Arnadottir – Iceland
  4. Gro Elisabeth Johansen – Team Obsessed – Norway
  5. Rikke Kiraly – Team Kristina Dybdal – Denmark
  6. Liselotte Krosvik – Team ToppForm -Norway

WOMEN’S BODY FITNESS MASTER OPEN

  1. Lisbet Hjartholm – Team BodyTech Bergen – Norway
  2. Synnøve B. Belden – Team 24 Fitness – Norway
  3. Nina Indset – Colosseum Kk – Norway
  4. Annika Olsen – Harald’s Gym – Norway
  5. Birgitte Moos – Moos Muscle Team – Denmark
  6. Valeria Haugseth – Colosseum Kk – Norway

OVERALL WOMEN’S BODYFITNESS

  1. Maria Ebeltoft – Kaliber Gym Fkk – Norway
  2. Lisa Van Es – Team BodyTech Bergen – Norway
  3. Lisbet Hjartholm – Team BodyTech Bergen – Norway
  4. Sonata Ilijonskienė – Team Tauras Gym – Lithuania

MEN’S PHYSIQUE -178 CM

  1. Alexander Myhrvold – Colosseum Kk – Norway
  2. Law Shala – Team Scandinavian Nutrition – Sweden
  3. Dennis Johansen – Kaliber Gym Fkk – Norway
  4. Stian Lindblad – Team ToppForm – Norway
  5. Reagan Kaziangani -Team 24 Fitness – Norway
  6. Rudolf Skjeggerud – Team Sporty 24 – Norway

MEN’S PHYSIQUE +178 CM

  1. Jelani Ask – Team 24 Fitness – Norway
  2. Rashid Anwar – Harald’s Gym – Norway
  3. Sverre Wiik – Team Obelix – Norway
  4. Anders Myhrvang – Team 24 Fitness – Norway
  5. Marshall Whiteway – Kaliber Gym Fkk – Norway
  6. Tom Ivar Persen – Team 24 Fitness – Norway

OVERALL MEN’S PHYSIQUE

Alexander Myhrvold – Colosseum Kk – Norway

Guide i egenmassasje

Guide i egenmassasje

Denne guiden i egenmassasje vil kunne holde skader og smerter på avstand, samtidig som du sparer flere tusenlapper på behandling hvert eneste år.